| Alex1249 a întrebat:

Am un Galaxy S3 pe care am CyanogenMod 11 si vreau sa ii pun androidul original de la Samsung si nu stiu de ce nu imi citeste telefonul in downloading mode.Am incercat cu odin si nu merge... sad Cum pot sa ii pun Androidul original de la Samsung?
FUNDA!

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

Du-te la un servis de reparat telefoane, ei stiu cel mai bine! daca o sa te iei dupa cei care nici macar nu au tinut vrodate asa ceva in mana o sa il bulesti de tot. Bafta!