| Myhay_Marius_1996 a întrebat:

Am un Samsung j1 si am pierdut bateria, asa ca am dat comanda pe net si mi.au adus o baterie de j1 2015 si eu am 2016. Am conectato si merge. Bateria aceea e mult mai mica dar pot pune ceva in acel spatiu si ar merge. Poate afecta asta telefonul? Dau funda raspunsului ce ma ajuta. Multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti completa cu carton.
Problema poate fi, eventual, doar cu capacitatea bateriei, daca e mai mica decat originalul, atunci va tine incarcarea mai putin.

| stefstefansteff123 a răspuns:

Nu,dar ar fi mai bine sa ii cumperi o baterie din oras sau sa comanzi una, pentru ca la o cazatura se poate desprinde usor si sa pierzi bateria