| costinvlad a întrebat:

Ce setari la internet(absolut tot ce contine un apn) imi trebuiesc la telekom pentru a avea net 3G. In orasul meu nu e acoperire 4G si am un oukitel u15s. Merge netul doar pe EDGE.

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

New apn/la name pui-telekom, şi la user-internet
Succes

| costinvlad explică (pentru mudokins78):

Imi poti da un site cu imagini cu ce tb pus acolo? Eu nu am abonament.

| costinvlad explică (pentru mudokins78):

Imi poti da un site cu imagini cu ce tb pus acolo? Eu nu am abonament. Multumesc.

| Bula a răspuns (pentru costinvlad):

Cauta manualul aparatului, si acolo este descrisa procedura de setare.