| Costy_Costy_1995_xkCg a întrebat:

De curand, mi-am luat un telefon Samsung Galaxy Chat b5330. Stiti cumva daca trebuie sa il resetez? (adica sa il las la incarcat 24 de ore sau ceva de genul) Funda.
P.S : Pot upgrada androidul la 4.1.2 Jelly Bean?, ( daca da, dati-mi si un site de unde pot sail iaubig grin)

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Nu necesita nici o formatare a bateriei doar il ti la incarcat pana iti apare baterie incarcata, si in legatura cu androidul, intri in setari si dai la actualizare online daca iti apare ceva legat de upgradarea sistemului de operare dai acolo, eu te sfatuiesc sa lasi androidul pe care il are el din fabrica pentru ca cu upgradarea unuia nou iti poate aduce si bug-uri cunosc prieteni care nu au prea fost multumiti, si care au fost multumiti.

| Costy_Costy_1995_xkCg explică (pentru bcalex96):

Bine, multumesc mult:*

| bcalex96 a răspuns (pentru Costy_Costy_1995_xkCg):

Cu placere.

3 răspunsuri:
| Costy_Costy_1995_xkCg explică:

Ar putea sa imi recomande si mie cineva
niste jocuri? ( dar sa mearga)