| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa dau un LG G4 putin ciobit in colturi (doar rama + o husa Quick Circle ) pe un Samsung Galaxy s6 edge+ si diferenta de la mine?
Daca da, cat trebuie sa mai dau?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

LG G4 in stare buna gasesti pe olx cu 1500 lei.
Galaxy S6 Edge Plus sunt 2300 lei cel mai ieftin.
O diferenta reala ar fi cam de 800 lei.
Acum nu stiu ce sa zic. La Samsung scade preturile cel mai repede.
Daca il iei nu il tine! da-l pe un iPhone 6 Plus / 6s.
Daca ai buget merita 800 lei. ca nah e telefonul anului 2015. mai bun ca iPhone 6 s Plus cica. Si al tau e ciobit nu prea cred ca te scapi usor de el. Bafta.

3 răspunsuri:
| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Depinde de calitatea samsungului de la vanzator desigur diferenta ar fi una mare daca telefonul "S6" este achizitionat recent si nah este o diferenta de pret uriasa nou/second daca ma intelegi daca telefonul din partea opusa este putin mai "zgariat sau chestii de genu" poti ajunge la un maxim de 500 de lei in plus sau chiar mai mult acum depinde de cel/cea cu care faci schimb.

| secret_6185 a răspuns:

Pe sorata.laughing)

| Alx_Alex_1997_hOz9 a răspuns (pentru secret_6185):

Daca iti vinzi familia tot nu ajunge sa achizitionezi un telefon dintre cele enumerate