| DyyNo a întrebat:

Spuneti-mi un telefon bun, cu android de preferat de la Samsung pe care sa mearga bine jocurile dar sa nu fie mai scump de 6 milioane! a si apropo nu unul care sa strice repede sau ceva! Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Lite

1 răspuns:
| RSfan a răspuns:

Telefoane performante de marca buna gasesti cam rar, toata treaba asta cu telefon de marca buna e mai mult o fita, eu am un ZTE Blade 5, care costa 6 milioane si e egal in performante cu prima generatie de Iphone 5, asa ca uitate mai intai la performante si la raportu calitate-pret inainte sa te uiti la marca, eu am rulat pe telefonul asta Asphal 8, Gangster Vegas, GTA Sa, Six Guns, Real Race 3 fara nici un fel de probleme