| vladutzw a întrebat:

Vreau cat mai multe raspunsuri la aceasta intrebare ca sa vad cat mai multe pareri.
In primul rand eu port aparat auditiv si vreau sa imi cumpar un telefon si sunt indecis pentru ca acest aparat se poate conecta doar la Iphone, adica pot sa ascult muzica si sa vorbesc la telefon direct de la aparat.
Acuma eu ma gandesc daca aceste "beneficii" sunt atat "cool". Problema este ca:
1. Imi pot cumpara un Samsung Galaxy S3 sau S4 peste 2 saptamani, adica nu o sa il pot conecta la aparat.
2. Imi pot cumpara un Iphone 4S sau 5 peste 3 luni, dar o sa il pot conecta la aparat.
Intrebarea mea este: Voi ce ati face in locul meu? Adica o sa ma ajute asa de mult ca ascult muzica in casca [aparat]?
Dau Funda+ Vot happy

Răspuns Câştigător
| kijary a răspuns:

Iti propun sa-ti iei galaxy s4, deoarece e mai bun.Si daca vrei s asculti muzica, ia-ti casti mari, care sa vina deasupra aparatului auditiv. Daca iti iei iphone si conectezi la aparat auditiv, cu timpu acesta se va duce. Părerea mea, baftă big grin

| vladutzw explică (pentru kijary):

Mersi de propunere

2 răspunsuri:
| girl971 a răspuns:

Samsung galaxy...e mai bun