| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un tel pentru scoala, de maxim 250 de lei. Ce vreau de la el: touchscreen si sa poata sa redea muzica, poze si filmulete!

25 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Credeam ca la scoala ne ducem sa vedem ce spun aia.Si ce ne mai scriu pe tabla.

Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns:

Cum naiba vine asta... Telefon pentru scoala? Ia-ti mai bine o carte.

Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns (pentru andrey1412):

Imi place cum ai spus "ia-ti tu carte" de parca ai vrea sa ma jignesti laughing. Stai linistit ca eu oricum imi cumpar carti. Iar cu parintii nu poti sa comunici fara sa ai telefon... pentru scoala?

Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns (pentru andrey1412):

Pai daca ai precizat de telefon pentru scoala inseamna ca ai si telefon pentru acasa? Sau cum? Adica un mobil la scoala si un mobil acasa?

Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns (pentru andrey1412):

Interesant. Pai de ce nu ai cum altfel sa comunici cu ai tai din moment ce oricum mai ai un telefon? Nu te lasa ai tai sa il iei la scoala, sau nu vrei tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns (pentru andrey1412):

Da, sa zicem ca oarecum am inteles. Eu nu prea gasesc ceva interesant in tehnologie si nu am nevoie de nu stiu ce telefon de 1000 de lei. Am un Samsung la 250 de lei, n-am nevoie de altceva. Il folosesc si acasa si la scoala si in oras. Ce e drept, imi satisface ceea ce eu am nevoie: sa vorbesc la el, sa trimit mesaje si sa ascult muzica. Acum depinde de prioritatile fiecaruia. In ceea ce te priveste, e ok 250 de lei ca sa nu suspini dupa el.

| xBya a răspuns:

Pentru scoala ia`ti`l p`ala invizibil, intouchibil si inodor. Cu 0 lei, e la oferta.

Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns (pentru andrey1412):

N`are nici tastatura, mă!

Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns (pentru andrey1412):

Pentru sunat e bun orice jaf de telefon. De la un Nokia de pe vremea lu' ceasca pana la serviciul de telefonie publica. Pentru ce ai nevoie de altceva la scoala? Se cheama scoala, nu centru de jocuri sub acoperire in timpul orelor de curs.

Răspuns utilizator avertizat
| JASMYNA88 a răspuns:

Cauta pe emag...sau altex. au preturi ok si acolo poti sa alegi ce tip de tel si cum vrei sa fie

| andreiTheDJ a răspuns:

Cauta Nokia 5800 xpress music...sau uite-te pe tocmai.ro sau okazii.ro la sectiunea telefoane

| VyCanisMajoris a răspuns:

Samsung C3300. Uite si site-ul de unde poti sa-l cumperi:http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/samsung/c3300-p43499107/

| winer98 a răspuns (pentru VyCanisMajoris):

Mai bine isi ia un LG gs290 e mai bun ecran mai mare are un prieten de al meu Samsung c3300 si e varza ecran mic de umblat pe net de abia poti jocuri nu gasesti la LG gs290 merg jocurile de pe seria cookie

| D3jflv a răspuns:

Cauta pe emag...sau altex. au preturi ok si acolo poti sa alegi ce tip de tel si cum vrei sa fie

| IonuTzz19 a răspuns:

Eu am Samsung s5320