| stefan6310 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce jocuri pentru telefoane cu android stiti foarte faine cu grafica buna
Dar sa mearga pe un telefon cu procesor Cortex A5 1GHz Memorie ram 700 Mb Diagonala Display 3.27 Rezolutie 320 x 480

Răspuns Câştigător
| Nicu47 a răspuns:

Salut,un joc care iti merge fara probleme si are si grafica calumea este CSR Racing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Samsung galaxy young GT-S6310

| ricoset a răspuns:

Depinde si de gpu ( placa video ) dupa detaliile ce mi le-ai dat aici, tin sa pretind ca ai cumva un Sony xperia?

| stefan6310 explică (pentru ricoset):

Am un Samsung Galaxy Young GT-S6310

| ricoset a răspuns (pentru stefan6310):

Am si eu telefon dinasta, pai ce jocuri te astepti sa mearga are o memorie de 2gb nu prea iti incap prea multe numai daca adaugi un card micro sd, subway surfers, temple run 2 etc din astea decente.

| stefan6310 explică:

Vreau sa mai spun ca in afara de Sabway surfers, temple run 1, 2 si alte jocuri gen temple run, Real Steel WRB, Dead Triger 1, 2, Traffic Racer astea le-am jucat,