| DonlyD a întrebat:

Salur TPU:* Care are Nokia N9? Imi puteti da ceva informatii si sa imi spuneti daca sunteti multumiti de acest telefon? Va multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Am avut acest telefon, şi a fost cel mai bun telefon care l-am putut avea.
Bateria, ca la fiecare Nokia, ţine mult.
Funcţionează perfect! Sunt complet impresionată de rezoluţia de 3.9 inches, de camera de 8 MP, de bateria de 1450 mAh şi de procesor( 1 GHz Cortex A8).
Specificaţii,aici : http://www.gsmarena.com/nokia_n9-3398.php

| guseaXb a răspuns:

Straniu cu reducere am vrut exact asa telefon, am fost sa mi'l cumpar asta s-a intimplat in Rusia si mi s-a spus ca inca nu a aparut, dar culmea'i ca tot internetul vb de el ca si cum ar fi!
Nu stiu ce sa cred.