| alexthebest1888 a întrebat:

a cumparat cineva dupa vantigsm.ro? este de incredere? as vrea sa imi iau un HTC one s de acolo dar mi-e frica ca telefonul sa nu functioneze cum trebuie si garantia sa nu fie valabila....deci a comandat cineva dupa site?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu e nicio problema telefonul o sa functioneze, insa cu garantia e o problema fiidca daca ii suni va trebui sa il trimiti prin posta la ei si nu se stie cat va dura sau daca il mai primesti inapoi dar nu cred ca o sa apara probleme de genul acesta.

| alexthebest1888 explică (pentru Vvistula):

Tu ai comandat dupa acest site?

| Vvistula a răspuns (pentru alexthebest1888):

Nu dupa altul asemanator

| alexthebest1888 explică (pentru Vvistula):

Care? da-mi link sa vadwinking. daca imi dai link ai funda

| alexthebest1888 explică:

Ok..mai astept raspunsuri...