| VampireDeea144 a întrebat:

Abonamentul Vodafone Smart Free 11 : 1000 de minute naționale, SMS-uri naționale nelimitate, 150 MB trafic. Am o intrebare cine are acest abonament cat plateste bineinteles fara cost suplimentar?

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Se plateste suma de 11eur mai exact in jurul a 50lei lunar.

| VampireDeea144 explică (pentru AllinaDaniella):

Il am de doua luni si am platit doar 20 de lei....Nu e un pic ciudat?

| SasNetRomania a răspuns (pentru VampireDeea144):

De ce ciudat? e ciudat cand e mai scump, cat timp e mai ieftin si ai fix acele beneficii eu zic sa nu iti faci probleme laughing

| iniesta a răspuns:

Eu am un abonament super tare! minute si sms-uri nelimitat: in orice retea. nelimitat doar pe fix in U.E. nelimitat in orice retea in SUA si Canada + 1 GB. ABONAMENT DE 15 EURO. DECI NU AI CUM SA FACI COSTURI PESTE 15 EURO. FACI DACA TRANSFERI CREDIT SI SUNI PE MOBIL IN U.E