| andrey1412 a întrebat:

Am 100 de MB de net pe telefon, cartela Vodafone si un telefon Samsung Galaxy Mini 2! Cum pot activa internetul? Ofer funda daca imi va functiona metoda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi face setările AUTOMAT dacă îţi faci cont pe site-ul Vodafone la linkul :
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Sau poţi face setările MANUAL, vezi linkul :
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Daca ai cartela cu net acesta trebuie sa mearga fara sal activezi incerca relatii cu clientii daca cred ca ai wi-fi pe telefon asa ca intra si conecteazate

| gosh0108 a răspuns:

Trebuie sa schimbi cartela dintr-un telefon in altul si apoi iar in telefonul tau si ar trebui sa iti vina un mesaj cu setari automate de la Vodafone. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Danutsyk a răspuns:

Pai intra aici.La relatii cu clientii: *222
Ei iti vor da informatii si vei intelege!
Asa am facut si eu.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Danutsyk a răspuns (pentru andrey1412):

Nu stiusad