| MihaiEdy1993 a întrebat:

Am abonament Cosmote de aprox 2 ani si imi expira contractul. Stiti daca merita prelungirea contractului la Cosmote? As primi ceva beneficii?

Răspuns Câştigător
| ziggu a răspuns:

Se merita...am abonament la Cosmote de 6 ani si la 2 ani imi iau un telefon la un pret foarte bun...sau daca nu vrei telefon poti sa iti alegi sa reinoiesti contractul si sa platesti mai putin la abonament si/sau minute/mb!

3 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Mai bine te-ai duce si ai intreba pe cineva de la Cosmote, eu sunt pe Orange si mereu primesc alte oferte mai bune cand imi prelungesc contractul.

| MihaiEdy1993 explică (pentru Alle23):

La Orange stiu cum sta treaba ca am toata familiea pe Orange. Merci oricum happy