| Mendark a întrebat:

Salut. am achizitionat si eu acum cateva zile un telefon Samsung galaxy y s5360. sunt foarte multumit de el, mai ales cu bateria de cand am instalat juicedefender.
Dar as vrea sa instalez acele ROM-uri. si am incercat sa instalez CMW. am intrat in recovery mode, dupa ce l-am instalat, am dat reboot si cand incerc din nou sa intru in recovery mode nu imi apare ceva nou. imi apare acel meniu default de la android. imi poate spune cineva cum sa fac sa mearga? multumesc
Aaa. si inca ceva.mi-ati putea da o verisune de la cyanogemod care sa aiba si google play instalat? fara sa "fleshuiesc" nimic, deoarece nu prea stiu cum, sau un rom mai bun, la care nu trebuie sa modific nimic. multumesc

1 răspuns:
| coztel5437 a răspuns:

Mai oameni buni, mai lasati rootarea telefoanelor, daca vrei un telefon mai bun cumparati, ca asa va faceti praf telefoanele scumpe mereu treaba cu rootarea, fara suparare...