| Safta_Leonard_2001 a întrebat:

Am activat o optiune din my Orange 30 gb de internet national si in roaming si scrie ca beneficiul este activ si mai scrie ca e gratuit pana in 5 iunie 2019 vreau sa stiu daca dupa 5 iunie se dezactiveaza automat sau imi ia bani? P.s

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Formeaza 415 si afli detalii credit, gratuit la abonament, sau 333 la prepay, net si tot, sau 411 si astepti pana la optiunea "sa vorbesti cu un operator" si apesi, apoi vorbesti cu cel care iti va raspunde si ceri toate detaliile de care ai nevoie.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Prorata, reprezinta perioada din momentul in care ai primit bonusul pana la data de facturare.
O zi buna,
Orange Helper

| Safta_Leonard_2001 explică (pentru OrangeHelper):

Dar dupa perioada de 5 iunie se dezactiveaza automat sau apoi taxeaza? Cum fac sa elimin beneficiul?