| DataSoft a întrebat:

Am auzit niste zvonuri ca iar Samsung Note 8 are avea probleme cu bateria ca si Note 7. As dori si eu o opinie de la utilizatori acestui telefon, sa imi confirme sau sa infirme acest zvon.
Multumesc o zi frumoasa.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ar fi asa, era deja stire mondiala

| Shammal a răspuns:

Sunt doar zvonuri, merge prea bine, l-am butonat insa nu-s de ce l-au facut asa mare, eu am ramas la note 5.

| cezar003 a răspuns:

Sunt unele modele interzise si in avion de asemenea deoarece se stie ca exista riscul sa le explodeze bateria, Dar nu intru in amanunte

| cezar003 a răspuns:

In urma testarilor pe Note 8 nu s-au constatat nereguli insa cand te-ai ars cu iaurt, sufli si in smantana

| cezar003 a răspuns:

Cea ce este cert in avion nu mai urci nici cu Note 20

| cezar003 a răspuns (pentru cezar003):

La wizzair nu, poate cei de la Tarom sunt mai indulgenti ca sunt falimentari si le convine riscul

| DataSoft explică:

Deci in conculuzie telefonul nu are probleme cu bateria

| TudorSmantana a răspuns:

Este o bomba oficiala folosita de armata rusa in Israel

| cezar003 a răspuns (pentru TudorSmantana):

Vezi ca sti cam multe iar pentru o viata sanatoasa si indelungata...