| NicVal74 a întrebat:

Va Salut! as dori sa achizitionez un telefon pana in 3200lei, preferintele mele ar fi sa faca poze super ok si sa tina si cat de cat bateria, ar fi necesar totusi sa fac upgrade la alt telefon daca detin Samsung Note 10+? va multumesc pentru sfaturi!

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu vad de ce l-ai schimba a primit ultimul update de one UI. Daca nu cumva are ceva probleme tehnice si nu e spart te mai tine linistit cel putin inca un an.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu are absolut nici o logica sa schimbi un Note 10+. Poate ar fi cazul sa inveti mai bine sa faci poze cu asta... big grin

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Daca vrei poze mai bine iei o camera foto.
https://altex.ro/......0D1855SEE/

Uita-te la toate specificatiile, pret, compara cu alte produse asemanatoare si gaseste cea mai ieftina varianta (a acestei camere foto, de recomandat). Este una chiar buna si isi va face treaba. Ai putea sa intri pe YouTube sa cauti review la camera foto pe care ai vrea sa o achizitionezi si sa vezi ce spun oamenii.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ce e drept la pretul asta parca mai merge sa te apropii de un DSLR entry-level. Buba e ca macar un fix si un tele, plus cateva filtre decente te ajung inca de vreo doua ori investitia initiala... big grin

| NicVal74 explică (pentru DaFrateEuSunt):

Va multumesc pentru raspuns dar sunt prea voluminoase dslr-URILE

| NicVal74 explică:

Va multumesc mult pentru sfaturi, am sa raman in continuare pentru inca 1 an, 1 an jumate poate chiar doi si am sa vad ce o mai fi atunci! va multumesc stima!