| TNC2000 a întrebat:

Salut, am comandat de pe eMAG un telefon Huawei P9 Lite 2017 și am observat ca difuzorul din stânga nu se aude, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Illuminati2016 a răspuns:

Nu ii asculta frate ala este de design sau microfon... Funda?

| TNC2000 explică (pentru Illuminati2016):

Mersi mult, nu m-am gândit sa ma uit iar în cărticele sa verific ce-i acolo. M-am panicat degeaba.

| Illuminati2016 a răspuns (pentru TNC2000):

Ha ha si telefonul meu chinezesc are acel design cu gauri mai bine nul puneau ca intra praf degeaba...

7 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Trimite-l inapoi si i-ati banii pana nu e prea tarziu.

| NYK4u a răspuns:

Salut, intri in aplicația eMAG si in contul tau de client ai opțiunea Returnează - daca telefonul nu a depășit 30de zile(nu mai stiu exact)de cand a fost comandat il poti trimite si iti ofera voucer sau banii(in cont). Te costa 14ron curierul.

| BogdanBz a răspuns:

Daca esti sigur ca e defect si nu e ceva de prin setarile telefonului, atunci il poti trimite in garantie la eMAG ca sa ti-l repare/inlocuiasca. Vezi ca ai mai multe detalii in istoricul comenzilor tale de pe eMAG.

| Alexand3ru1 a răspuns:

Daca nu a trecut o luna de la data comenzii ...sa faci retur.

| Maricarmen1 a răspuns:

Daca nu e prea tarziu returneazal daca nu poti suna la eMAG si sa te duxi la un magazin emagde exemlu eu stau aproape de Bistrita si daca am garantie la el ma duc la magazin cer sa mi-l repare prin garantie eu nu platesc nici un ban sau poti cauta pe Youtube cum sa faci sa se auda in difuzor sau cum sa il cureti am mai patit la microfon nu se auzea ce ziceam pana la urma am incercat sa suflu sa bac o scbitoare apropo am un Samsung galaxi j7 2016 si tot nu a mers am mai suflat la repornit si s-a facut perefect daca te-am ajutat imi dai te rog funda