| Jidovu_Alex_1998 a întrebat:

Salut, am cumparat si eu un Samsung Galaxy S4 de pe eMAG si in aceeasi zi in care mi-a fost livrat mi-a aparut o dunga pe ecran, care este din display din ce am observat, telefonul nu cazu-se jos sau orice altceva, si l-am trimis inapoi la ei a 2 a zi si as dori sa stiu daca il vor schimba telefonul sau ii vor schimba displayul, si cam in ce interval s-ar intampla. Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| ElennaGlc a răspuns:

Iti dau alt telefon. ca sa schimbe componente din telefoan trebuie sa il trimita la service autorizat Samsung

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru ElennaGlc):

De unde stii tu ca ii dau altul? De exemplu eu am trimis o tableta cu probleme la baterie si cand au reparat-o mi-au adus aceeasi tableta.

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Depinde,daca au in depozitul lor display de S4 fii sigur ca nu iti vor da alt telefon, dar daca este o problema mai grava cu telefonul, o sa iti dea altul.

| lalla97 a răspuns:

Iti dau alt telefon si comanda vine la acelasi interval de timp 3-4zile maxim..ca si cand ai comanda un produs