| Rafi1337 a întrebat:

Salut am cumparat un iPhone 4 si vreau sa ii dau reset din fabrica dar imi zice sa bag o parola de la ceva cont Apple iar eu nu stiu acea parola.Niste idei cum pot sa ii dau reset?

2 răspunsuri:
| Packer19 a răspuns:

Din ce-mi dau seama, ori e blocat pe o anume retea/ceva..si asta poti face doar la un serivce gsm sau intr-un magazin de telefonie, dar te costa bani...ori nu ti-ai facut cont de icloud...asta pentru ca de obicei iphone-urile iti cer sa iti faci un cont icloud, altfel nu prea ai acces. Sper ca te-am ajutat

| Snegur_Vlad_1995 a răspuns:

Trebuie sa ceri parola de la persoana de la care l-ai cumparat, altfel nu-i faci reset, sau poti sa incerci sa ghicesti cifrele happy