| DearestVicinity43 a întrebat:

Salut!
Am gasit intamplator mai demult o setare pe Samsung galaxy s22 ultra car se refera(segereaza) sa economistesti baterie doar in timpul noptii iar a doua zi dimineata sa ai exact acelasi procent de baterie. Stiti unde as putea sa o gases cdin nou?

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Nu știu dacă există o astfel de setare. Singura metodă să ajungi la acest lucru este să oprești telefonul complet în timpul nopții. Dacă pățești ca telefonul tău să piardă procente bune din baterie în timpul nopții, încearcă să oprești internetul, eventual să îl dai pe mod avion pe timp de noapte.

3 răspunsuri:
| Florian80 a răspuns:

Si eu am acelasi model dar nici nu am auzit de asa ceva... evident ca mi ar conveni dar...nah

| VoidEternal a răspuns (pentru Florian80):

Same.

| DearestVicinity43 explică (pentru Florian80):

Mi-am amintit, este o setare in aplicatie moduri si rutine. Dupa ce ai deschis aplicatia selectezi rutine apoi in coltul din dreapta sus este un puton rotund care semena cu un ac ca o pusola. De aici inainte rasfoiesti setarile si vei gasi si despre baterie.