| Elenaa22388 a întrebat:

Am intalnit o problema legata de telefonul unei prietene (telefonul este Samsung J4+ ). Cand deschide telefonul, acesta nu arata ora sau fundalul ci bara de luminiozitate. Cand reusesc sa intru sa vad aplicatiile, daca e sa dau sus pentru a vedea notificarie sau internetul etc acesta imi arata bara de luminiozitate. Tin sa mentionez ca acest telefon nu a avut probleme pana acum. Cel mai probabil copilul ei a umblat pe la setari si acum nu mai merge. Am dat si restart dar fara folos.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Încearcă să umbli la setări și să vezi poate pui din nou să îți apară ora pe fundal.
Dacă nu reușești setează telefonul la setările din fabrică.