| Auraș_Marius_1997 a întrebat:

Am nevoie de un răspuns rapid. m-am gândit să scriu aici poate mă voi lămurii odată, telefonul meu este Samsung J5, şi i-am spart ecranul din greşeală la şcoală, pe o scară de la 1-10. este cam 6-7 spart, şi voiam să-i pun folie de sticlă, nu s-ar mai vedea spărtura aşa? sau tot se va vedea. funda vă rog.

3 răspunsuri:
| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Acea spartura tot se va vedea, chiar daca ai pus o folie de sticla.I-ai putea schimba ecranul telefonului, bineinteles, la un specialist happy

| Auraș_Marius_1997 explică (pentru TheGirlWithGlasses):

Unii mi-au spus că nu îmi schimbă doar ecranul. cică trebuie să schimb cu tot cu display, dar display-ul meu nu are nimic

| TheGirlWithGlasses a răspuns (pentru Auraș_Marius_1997):

Da...Dar daca nu vrei sa se mai vada ca ai ecranul spart, eu zic ca merita sa schimbi cu tot cu displaywinking