| Nebuna3459 a întrebat:

Am o intrebare cam ciudată dar trebuie sa o pun.
Ieri am văzut la verisoara mea iphone 8 plus, arata foarte bine că design si as vrea sa mi-l iau si eu, dar faza e că părinții mei mi-l pot cumpăra abia cand voi termina clasa a-6a,nici macar nu a început anul scolar.
Ideea e că atunci nu cred ca o sa mai fie la modă sau ca o sa fie mai vechi.
Vă rog, ajutați-mă!
Mulțumesc!

32 răspunsuri:
| ViruseZ a răspuns:

Deja este un pic invechit, poti foarte bine sa iti achizitionzi un Samsung ( tip Samsung A10 si alte grupe low-end. Telefoanele Apple sunt cam scumpe, si nu cred ca oricine isi poate achizitiona unul.

Sunt destul de multe alternative ( noul iPhone SE; un Samsung Low End, Huawei ( inca sunt pe val cei de la Huawei ) etc )

| mustafateke7 a răspuns:

Draga mea, deja este un telefon vechi, iPhone-urile sunt doar de fita, iar abia ai absolvit clasa a 5a si ai pretentii de un asemenea telefon?