| bestia69k20 a întrebat:

Salut.Am o intrebare. Puteti sa-mi recomandati niste modele de telefoane in jurul sumei de 650-700 de lei? Sau ceva de 800(care,sper eu sa se ieftineasca la black friday )

4 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Honor 5c sau 5x, eu am dat 200 de euro pe el si merge fara nici o problema, 5x are si senzor de amprenta doar ca, cred ca e mai scump.
P.S: cand mi-a, luat eu telefonul nu era la nici un fel de reducere, deci daca il prinzi la black friday atunci il iei si mai ieftin (=. Funda?

| Guti14Haz a răspuns:

Samsung J5 (2015), J3 sau Huawei p8 lite.

| stefanuc a răspuns:

Eu unul îți recomand Ihunt One Love! Are un preț zic eu accesibil(bine acum este la reducere de 41%) prețul lui fiind în acest moment 645 de lei, iar prețul normal 1100 lei, dar totuși are senzor de amprentă memoria 3 GB RAM și 32 internă bine mai raman cam 27 dar totusi are 2 slot-uri de cartela si unul oentru card pana în 32 de GB camera 13 pe spate cu blitz si 5 pe fata tot cu blitz si alti senzori! informatie ia-l de pe eMAG pentru ca daca il iei din alta parte si ti se stricanu o sa ai altceva de facut decata sa il arunci! Asa daca il iei de pe eMAG o sa ai garantia ca o sa ai garantie daca intelegi ce vreau sa zic! Bafta! Fundită? Te rog?

| cs113 a răspuns:

IHunt freedom, iphone de pe olx lajumate etc.