| allex20n a întrebat:

am o... nelemurire. am un telefon Nokia pe care nu l-am mai folosit vreo 6 luni, iar azi pentru ca mi s-a stricat telefonul am vrut sa imi mut cartele in el dar bateria e fff umflata. oare de ce? a mai patit cineva asa? nu l- as baga in priza sa nu explodeze

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

S-a umflat din cauza ca nu a mai fost incarcate de f mult timp asa se intampla cu toate bateriile cand nu le incarci o perioada lunga de timp...trebuie sa iti cumperi alta ca acea bateria chiar daca o vei incarca nu va mai tine incarcata

| allex20n explică (pentru xxx8):

Ok. mersi.

1 răspuns: