| Andrei26253 a întrebat:

Salut,am o problema cu telefonul meu Samsung galaxy a22 4g. De câteva zile tot sună dar nu apare nimic pe ecran. Nici la apeluri nu apare nimic. Și câteodată tot scote sunete de notificări pe care eu nici măcar nu le-am activate. Sună doar 5-10 secunde apoi se oprește. Dacă nu am internetul activat nu mai sună. Care credeți că ar putea fi problema?

1 răspuns:
| Yohei a răspuns:

Incearca si da-i un reset din fabrica, ai grija sa nu pierzi poze, documente importante.