| Petre_Andrei_2001 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul si ma gandeam ca ma puteti ajuta. Am un Allview P5 Energy si de curad i-am dat un reset si acum cand il deschid imi cere un cont sincronizat pe telefon si eu nu mai stiu niciunul. Ce pot face sa nu imi mai ceara acel cont?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa-ti un cont la Allview si deschide un tichet: http://ticket.allview.ro/
Iti vor raspunde ei.

| Petre_Andrei_2001 explică (pentru Salontanul):

Altfel nu se poate?

| Salontanul a răspuns (pentru Petre_Andrei_2001):

Pai daca nu-ti raspunde nimeni aici? Ce te costa? Doar nu-ti iau banii? Care-i problema?