| Danielmorcovmare098 a întrebat:

Am o problema cu telefonul... spre exemplu cand navighez pe net sau ma joc jocuri,ecranul incepe sa ruleze singur,sa scrie singur,sa apese pe aplicatii singur etc, si trebuie sa sting si s-a aprins telefonul, iar dupa 5 min iar face asa...Am incercat sa resetez telefonul, degeaba!

1 răspuns:
| Crylia a răspuns:

Incearca sa mergi la un service specializat pentru telefoane. Ei sunt expertii si sigur vor stii cum sa te indrume mai departe.