| ChiukiuHamsler a întrebat:

Am o problema cu telefonul.( Utok 400D). Duminica (24/6/2017) mi-am lasat telefonul acasa pentru ca am plecat la bunici. M-am intors Miercurea si nu se mai pornea, ziceam ca nu mai are baterie. Mi l-am pus la incarcat si azi l-am scos. Nu mai porneste. Ce pot face?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca este incarcat, apasa indelungat pe butonul de pornire, pana ce apare ceva pe ecran... happy

| AntonVasile7 a răspuns:

Daca ai garantie la el, foloseste-o! In caz contrar poti sa il resetezi ca din fabrica ( unul din butoanele din volum + butonul power) dar iti vei pierde datele (poze, mesaje, etc) dar nu stiu sincer daca va funciona daca zici ca porneste deloc.