| Alex_Alex_1990_W5D4 a întrebat:

Am o problema...
In 2017 am cumpărat un iPhone SE, Silver, 32GB si am început sa am o problema cu el.De câteva săptămâni îmi tot arată in momentul in care vreau sa fac poze/vreau sa descarc aplicații mesajul cu: nu aveți destul spațiu de stocare, dar eu mai am liber 14, 5GB din 32GB.
Ce as putea sa fac?
Am uitat sa menționez ca notificarea nu ma lasă sa descarc aplicații și nici sa fac poze, am tot încercat sa șterg poze și aplicații dar nu ajuta cu nimic.
Va rog ajutați-ma sa rezolv problema cu el!

1 răspuns:
| Ionut2019 a răspuns:

Intra la Configurari, apoi Icloud, poze, si la optiunea "poze icloud" "Incarcari poze din rafale" si "Albume partajate" DEBIFEZI. Singura optiune care ramane bifata (verde) este "Fluxul dvs foto".