| denisTiky a întrebat:

Am o problema la Instagram. Cand incerc sa intru pe profilul meu de pe acel buton din dreapta jos nu se mai vede nimic. Ecranul devine negru complet si singurele lucruri care se mai vad sunt ora, bateria, semnalul, etc. Am incercat sa dau restart la telefon, etc dar nu merge. Tin sa mentionez ca pot sa inchid aplicatia dar cand intru iar face la fel. Folosesc Iphone 8. Pareri?

2 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Incearca sa ii dai update la aplicatie ca poate merge... sfatul meu.

| xandra0301 a răspuns:

Sa nu fie cumva de la ei. Și eu am avut mai mereu probleme cu Instagramul. Înainte am avut un Samsung și am zis "bai, face figuri ca e Android și na" (nu știu dacă știi dar anumite aplicații au fost făcute înainte special pentru iph și apoi au facut și varianta pentru Android, ex: snapchat). Am trecut pe iPhone și aceeași chestie.
Încearcă sa reinstalezi aplicația.