| misu2315 a întrebat:

Am o problema la telefon. Din cand in cand, cand ma uit la ceva film sau ma joc pe telefon dintr-o data se opreste. Desi bateria arata ce e jumatate. Problema e ca si daca il las la incarcat el arata semnul acela de incarcare dar pot sa il las si o zi si nu se incarca deloc. Cateaodata mai si se incarca dar foarte rar.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Probabil e virusat, încearcă să îl resetezi și dacă tot nu merge încearcă și cu altă baterie. Dacă face la fel du-l la service sau ia-ți altul.

| Florin_Balaur_1991 a răspuns:

Schimbai bateria