| Justin77 a întrebat:

Salut! Am o problemă la telefonul meu Xiaomi redmi note 11 pro. Nu merge wifi ul, nu se conectează. Unde stau eu sunt înconjurat de routere wireless funcționale, dar când intru în settings wifi, nu apare nicio rețea.
Așa că vă rog să mă ajutați. Am încercat multe metode dar nu merg. Și nu vreau să îi dau resetare din fabrica.

2 răspunsuri:
| alzr a răspuns:

Incearca sa resetezi setarile de retea, incearca un restart, incearca o resetare completa din fabrica daca niciuna din primele 2 nu functioneaza. Daca nici asa nu reusesti du-l la garantie daca inca este valabila.