| baloaicaady a întrebat:

Am o problema serioasa cu telefonul, am un Samsung Galaxy J5 2017 si in timp ce stăteam pe Youtube mi-a apărut o dungă neagră pe jumătatea ecranului, orizontală si nu inteleg de ce din senin a apărut și parca acum cand aprind ecranul culorile sunt mai palide.
Ajutor!

3 răspunsuri:
| anaaacristina112 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la display, ti-ai scapat telefonul pe jos in repetante randuri? sau ti-a cazut in apa? daca da, clar esti din cauza asta si nu prea si ce sa faci, incearca sa dai un restart sau ceva, daca nu, inseamna ca este defectul telefonului si daca ai garantie cel mai probabil o sa ti-l schimbe.

bafta

| baloaicaady explică (pentru anaaacristina112):

Nu l-am scapat sau ceva, pur si simplu mi s-a "crăpat" in mana, mersi de raspuns o sa incerc cu garanția.

| iiioana55 a răspuns (pentru baloaicaady):

Buna. Am aproape aceeasi problema cu al meu. Ai rezolvat cu garantia sau ai suportat tu costurile reparatiei?