| 21312gg a întrebat:

Salut.Am o tableta de la Overmax.Cand am cumparat-o se misca super dar acum nu stiu ce sa mai fac.Am scapat-o odata si s-a dezlipit putin sticla de display si s-a desfacut capacul. Porblema este ca pot sa o deschid doar daca o tin la incarcat..cand o tin la incarcat imi arata bateria 90-100% dar daca o scot de la incarcat se inchide.Ce credeti ca are? Dau funda :*

3 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Daca cei de la garantie isi dau seama ca ai scapat-o jos... atunci iti anuleaza garantia cep putin fatalai astia de la Orange asa fac...
Incearca sa o duci la un service

| gGrigore a răspuns:

E, pe ducahappy...
Ai garantie la ea, tio repara gratis: )

| 21312gg explică (pentru gGrigore):

Normal bateria daca ar fi fost de vina trebuie sa stea deschisa macar cateva secunde.dar asa se inchide directwinking