| dakrismak a întrebat:

am o tableta Samsung galaxy tab 2 p3110. Care este cel mai buna versiue de android pentru aceasta tableta dintre 4.03, 4,04, 4.1.2, sau 4.2.2? Am uitat sa specific ca ma intereseaza sa fie fie versiunea oficiala de la Samsung. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Gamer2000 a răspuns:

4.2.2 este ultimul si cel mai bun parerea mea

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

4.2.2 e cel mai nou si mai bun la ora actuala, iar tab 2-ul tau poate sa il ruleze fara probleme.

| al3xander a răspuns:

Eu am lasat-o cu 4.0.3 (tot acelasi model de tableta am si eu) pentru ca i-am facut root si ca sa o actualizez trebuia sa-i scot root-ul si sincer n-am chef sa-i reinstalez aplicatiile si root-ul dupa aia, merge perfect asa doar ca interfata este mai "veche".