| florinmandru1qwert a întrebat:

Salut, am Samsung A51 si am observat un sunet ciudat dinauntru telefonului când lovesc usor langa camera telefonului, cine mai are asa model, la voi tot asa e? Sau doar la mine?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai lovii in camera telefonului, ca sa-i dai socuri si sa spargi ce este inauntru?
In acest caz nici nu ma mir de ce iti suna, tot ce ai in telefon.

| florinmandru1qwert explică (pentru Violleta2022):

Nu lovesc in cameră, din greseala l am scăpat pe pat și am auzit

| Violleta2022 a răspuns (pentru florinmandru1qwert):

Ai scris cu manuta ta asta:
" când lovesc usor langa camera telefonului".

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vezi sa nu-l strici, ca nu-i normal sa-l lovesti deloc, nici usor si nici tare, fiindca sunt piese foarte delicate in acel telefon.

| florinmandru1qwert explică (pentru Violleta2022):

Păi da, am bătut cu degetul ușor să mă asigur că se aude din telefon, nu am lovit tare

| florinmandru1qwert explică (pentru Violleta2022):

Bine, mulțumesc de răspuns

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Se aude uneori si e asemanator cu cel care se aude cand deschid camera.

| Yuoia a răspuns:

Daca lovesti piesele dinauntru, normal ca se aude un sunet.
Poate reusesti sa dereglezi telefonul, camera (care este foarte sensibila).

| literallythesamebruh a răspuns:

Este ceva normal, sunt lentilele dinăuntrul camerelor. Mai bine nu le-ai mai mișca.