| JolnT a întrebat:

Am Samsung galaxy a5 2016 si sunt curios daca merge telecomanda?

6 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Din cate vad de la producator. nu ai inflarosu ca sa iti mearga telecomanda la TV, dar poti folosi ca telecomanda o aplicatie care merge cu wi-fi doar pe smart-tv

| MOvidiu a răspuns:

Merge telecomanda cu ajutorul unui program luat din Magazin Play...

| Saihan a răspuns:

Salut nu cred ca merge ca telecomanda ca treebuie sa aiba centru de infla rosu si felicitari pentru telegon... funda?

| Salontanul a răspuns (pentru Saihan):

In primul rand nu da informatii de care nu esti sigur. In al 2-lea rand invata sa scrii (treebuie, telegon). In al 3-lea rand ce-i ala " centru de infla rosu"? In al 4-lea rand nu fii milog! Oricum, pentru raspunsul ala de 2 bani n-o sa-ti dea funda si nici cu funda nu faci mancare.

| Florin_Dudu_1998 a răspuns:

Da,merge.Trebuie sa ai un SmartTv si o apicatie pentru telefoan cu butoanele de la telecomanda si sa conectezi tv la telefon