| Catalin_Alexandru_2000 a întrebat:

Salut, am si eu o cartela si am băgat-o in tel, mi-o citeste, am semnal dar când sa sun zice neînregistrat in retea într-una, pot sa stiu de ce?

2 răspunsuri:
| Ciprianch28 a răspuns:

Arvfi de ajutor si detalii deapre retea.Incearca sa inregistrezi manual in retea apoi da din nou o cautare automata.

| Barbu_Adelin_1999 a răspuns:

Poate e expirata cartela. Dar cel mai bine ar fi sa suni la relatii cu clienții al operatorului de telefonie mobila, si cu siguranta iti v-a rezolva problema.