| Bucatti1469 a întrebat:

acum cateva zile mi sa fisurat telefonul in buzunar (Samsung j3 2016). Am primit un mesaj am raspuns la el si l-am bagat in buzunar si am inceput sa matur dupa am primit iar mesaj si nu am mai putut sa raspund la el doarece mi s-a fisurat display-ul in buzunar si sticla telefonului nu are nimic. Am carantie la telefon si toate actele oare o sa mi-l repare la garantie?

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Daca e din vina ta, nu cred.

| mvagsmservice a răspuns:

Nu, deoarece garanția repară doar problemele cauzate de sistem. Pentru mai multe detalii accesați fb.me/mvagsmservice