| Loadout a întrebat:

Salut, Am o intrebare pentru utilizatori de SmartPhone Android, Recent am descoperit da daca iti rootezi telefonul poti instala o aplicatie numita "Freedom" Si pot lua jocuri si Bani in Jocuri pe gratis. Intrebarea mea ar fi Cum as putea sa imi Rootez telefonul?, Ceva mai usor deoare ce sunt incepator cu Smart Phone-urile, Daca ar exista un tutorial usor sa reusesc sa mi-l rootez singur, am un Vodafone Smart 3 cu Versiunea de Android 4.1.1
Multumesc, Funda!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Caută SRS one click root pentru Android și l-ai rootat în trei mișcări.

| Loadout explică (pentru mihai69):

Da am auzit de el dar am auzit ca pentru unele telefoane nu merge. e sansa sa il fac bricked adica sa nu mai functioneze, tu ai testat pe Vodafone Smart 3? daca da, ti-a mers?

| mihai69 a răspuns (pentru Loadout):

Nu; l-am testat doar pe o tabletă Samsung, un telefon tot Samsung și unul Motorola. Toate încă mai funcționează.
Pe pagina lor de internet e o listă cu toate telefoanele deja testate de utilizatori. Caută dacă e și al tău (posibil cu numele original).