| DaGGoThh a întrebat:

Am şi eu o problema. Am achiziţionat un Iphone 5 de curând, ţin să menţionez că înainte aveam un Iphone 4S. În locurile în care aveam semnal de 4 sau 5 linii cu iphone-ul 4S am semnal 2 linii, 3 linii sau chiar o linie cu iphone-ul 5. Pe 4S aveam IOS 7.0.4, pe 5 am 7.0.0. Problema ar putea fi de la telefon, de la Iphone 5 sau de la IOS? Telefonul este neverlocked.

3 răspunsuri:
| Ilisaysmeow a răspuns:

Si eu am tot Iphone5 si inainte am avut Iphone4, dar nu am probleme cu semnalul. Cred ca ar trebui sa mergi cu el la u service sau la Istyle

| DaGGoThh explică (pentru Ilisaysmeow):

Nici eu n-am probleme cu semnalul, dar îmi arată mai puţin semnal decât îmi arată la 4S. E normal?

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru DaGGoThh):

Da happy In plus depinde si de retea.