| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am si eu o problema. Am intrat astazi la activitati pe telefon, in setarile telefonului, am un Samsung galaxy A53 5G. La notificari imi apare ca intre orele 16-17 am avut o notificare de la aplicatia what s app,dar eu nu am primit absolut nimic,nici un mesaj, nici o conversatie noua, nimic. Stie cineva cumva de ce apare asa?

1 răspuns:
| MynameisYou15 a răspuns:

E posibil să-ti fie citite mesajele de catre cineva...am citit un articol legat de wapp hacking... soo good luck