| Cripy123 a întrebat:

Am si eu o problema cu Facebook Messenger. Mi-am facut update la telefon ( HTC One M8 ) Si vreau sa va spun ca dupa update a inceput sa mearga in lag. Am dat update la Android si ceva legat de design, am primit announce de la cei de la HTC. Dupa ce trimit mesajul se blocheaza cateva secunde si dupa iar merge perfect. Stiti cum as putea rezolva asta?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cati mb a avut update-ul?

| Cripy123 explică (pentru sltlp):

Aproximativ 500 sau 50. Nu stiu sigur, dar am vazut o cifra de 5 laughing

| sltlp a răspuns (pentru Cripy123):

Pai conteaza enorm sa stiu asta. Daca a avut 500, se intampla asa(e normal) pentru ca a facut o trecere importanta, si e recomandat cand e un asemenea update sa dai o revenire la setarile de fabrica. Sa faci back-up inainte. Daca era 50 atunci e un update nu prea bine optimizat, si nu prea ai rezolvare. Asa ca daca e prima, stii rezolvarea.

| Cripy123 explică (pentru sltlp):

Ok, o sa incerc. Daca merge, o sa-ti dau o funda smug