| Catalin_8375 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. am un iPhone 5s si vreau sa ii dau resetare generala, adica inclusiv sa se stearga conturile actuale de pe WhatsApp, Facebook. iTunes, iCloud. dar din pacate am cam uitat parola email-ului pe care a fost facut contul de pe iCloud si iTunes. ce ma sfatuiti sa fac?

1 răspuns:
| Anonimsilver a răspuns:

Intra pe toate mail-urile pe care le ai si cauta mail-uri de le ICloud, trebuie sa ai vreun e-mail de la ICloud de confirmare sau ceva de genul, asta doar daca nu le-ai sters, daca le-ai sters nu mai poti face nimic dar tu cauta mail-uri de la ICloud pe fiecare e-mail de-al tau. Funda?