| marios12 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un iPhone4, incerc sa-mi fac cont de wapp si imi spune ca "Nu va puteti inregistra cu acest numar de telefon.Va puteti inregistra doar cu ultimul numar utilizat in WhatsApp pe acest telefon."FUNDA!

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Adu telefonul la setarile din fabrica si incearca din nou.

| marios12 explică (pentru Lioana):

L am resoftat de 4 ori si degeaba...ideea e ca eu am alt telefon, pe asta voiam sa l tin de wapp si alte aplicatii, ca sa nu mai consum bateria aiurea la celalalt, cel mai probabil nu mai este compatibil cu ios 7...