| Anonim111111111111 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Samsung Galaxy Note 1 (N7000). Nu merge wifi-ul. Daca intru la setari, trag de chestia aia sa se faca verde si sa se activeze, sta 2 secunde tras si dupa se duce la loc spre stanga(adica spre dezactivare) si tot asa. eu il trag spre activare si el se duce inapoi spre dezactivare. Care sa fie problema?

2 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Tot asa a patit si un prieten de al meu, reinstaleaza androidul, si sigur va mergewinking

| Anonim111111111111 explică (pentru vladelvis):

I-am dat resetare setari din fabrica si s-a rezolvat. Mersi oricum.