| Andries_Laurentiu_1996 a întrebat:

Am si eu o problema. De la o vreme nu mai pot primi apeluri sau mesaje chiar daca am semnalul full si telefonul e deschis. Eu pot suna dar nu prea pot fi sunat. Am dat reset settings dar tot asa, uneori merge sa fiu sunat, uneori intra casuta vocala.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reteaua este incarcata.

| Nonameagain a răspuns:

"De la o vreme" inseamna acum, in perioada sarbatorilor. Nu chinui telefonul. Retelele sint aglomerate din cauza felicitarilor. Se va reveni la normal dupa sarbatori.
An nou fericit!